Ponuka

Naučím vás pózovať, tancovať a pozerať sa na seba z iného uhla. Nezáleží na tom či ste, alebo nie ste tanečník/tanečnica. Preto sa rada nazývam nielen lektorkou tanca, ale aj pohybovým coachom. Vytvorím vám tanečné vystúpenie, tanečnú módnu prehliadku, alebo vás aspoň pozvem na Vogue bál, Ball of Shame, ktorý organizujem v Bratislave.

Chcem sa naučiť Vogue a Heels

V Bratislave učím pravidelné lekcie Vogueu a Heels dance, ktoré sú otvorené pre každého.

VOGUE

Kde: Riverpark Dance School
Kedy: každá streda o 20:10-21:10
Level: otvorený, vhodné pre začiatočníkov až mierne pokročilých
Ako sa prihlásiť: stačí prísť, alebo si lekciu zarezervuj na www.tancuj.sk

Kde: súkromná tanečná sála mondance
Kedy: každý utorok o 18:30-20:00
Level: otvorený, vhodné pre začiatočníkov až mierne pokročilých
Ako sa prihlásiť: napíš mi spávu na facebooku, instagrame alebo mi pošli email na monika@mondance.sk

 

HEELS DANCE

Tanec na opätkoch a ženský prejav je to, čo sa skrýva za pojmom Heels dance na mojich lekciách. Učím lekcie pre mierne pokročilých až pokročilých, no plánujem mať raz za čas aj lekcie pre úplných začiatočníkov. Sleduj info na mojich sociálnych sieťach a dozvieš sa všetko v pravý čas. 🙂

Kde: súkromná tanečná sála mondance
Kedy: každý pondelok o 19:30-21:00
každý utorok o 20:00-21:30
Level: mierne pokročilý až pokročilý
Ako sa prihlásiť: napíš mi spávu na facebooku, instagrame alebo mi pošli email na monika@mondance.sk

Robím aj súkromné lekcie a workshopy. Napíšte mi. Rada za vami pricestujem.

Chcem tanečné vystúpenie

S mojou tanečnou skupinou vystupujeme na firemných akciách, festivaloch, koncertoch a rôznych iných podujatiach. Vieme pripraviť tanečné vystúpenie na mieru, aj zatancovať niečo z nášho portfólia.

Osobne mám najradšej tanečné módne prehliadky, kde vieme spojiť to, čo vieme najlepšie, s tým, čo vieme najlepšie 🙂 Moji tanečníci sú rôznorodí a tvárni.

A áno, vystupujem aj sólovo.

Chcem vidieť Vogue bál

Vogue bál organizujeme raz ročne v Bratislave. Voláme ho Ball of Shame (prvý ročník sa volal The Velvet Ball a druhý The Hunting Ball). Tento rok sme ho kvôli aktuálnej situácii museli preložiť. Zatiaľ na neurčito. Sledujeme vývoj situácie a budeme vás informovať o novom dátume. Dozviete sa to na Facebook udalosti Ball of Shame.

Čo sa týka bálov v našom okolí, ďalší Vogueri organizujú bál v Prahe počas Prague Prideu a niekoľkokrát ročne sa organizujú menšie aj väčšie bály vo Viedni, Budapešti, Varšave aj Berlíne.