Ponuka

Naučím vás pózovať, tancovať a pozerať sa na seba z iného uhla. Nezáleží na tom či ste, alebo nie ste tanečník/tanečnica. Preto sa rada nazývam nielen lektorkou tanca, ale aj pohybovým coachom. Vytvorím vám tanečné vystúpenie, tanečnú módnu prehliadku, alebo vás aspoň pozvem na Vogue bál, Ball of Shame, ktorý organizujem v Bratislave.

Chcem sa naučiť Vogue a Heels

 

V Bratislave učím pravidelné lekcie Vogueu a Heels dance, ktoré sú otvorené pre každého. Vogue je tanec, ktorý je súčasťou subkultúry s názvom Ballroom. Môžeme ho nazvať aj ako „fashion dance“, alebo sebaprezentácia. Ak ťa zaujíma bližšie, prelistuj si moje blogy O Vogueu.

Tanec na opätkoch a ženský prejav je to, čo sa skrýva za pojmom Heels dance na mojich lekciách. Učím lekcie pre netanečníkov-začiatočníkov, aj mierne pokročilých až pokročilých. Naučím vás techniku, muzikalitu aj prejav zábavnou formou.

VOGUE a HEELS DANCE

Kde: moja súkromná tanečná sála mondance
Kedy: napíš mi na instagrame @monnush, kde nájdeš najaktuálnejšie info o mojich pravidelných lekciách v Bratislave alebo sa informuj na monika@mondance.sk
Level: lekcie sú rozdelené pre začiatočníkov a mierne pokročilých až pokročilých
Ako sa prihlásiť: napíš mi na e-mail monika@mondance.sk alebo na instagrame @monnush

Robím aj súkromné lekcie a workshopy. Napíšte mi. Rada za vami pricestujem.

Chcem tanečné vystúpenie

 

S mojou tanečnou skupinou mondance alebo House of Velvet vystupujeme na firemných akciách, festivaloch, koncertoch a rôznych iných podujatiach. Vieme pripraviť tanečné vystúpenie na mieru, aj zatancovať niečo z nášho portfólia.

Osobne mám najradšej tanečné módne prehliadky, kde vieme spojiť to, čo vieme najlepšie, s tým, čo vieme najlepšie 🙂 Moji tanečníci sú rôznorodí a tvárni.

A áno, vystupujem aj sólovo.

Chcem vidieť Vogue bál

 

Vogue bál organizujeme pravidelne v Bratislave od roku 2016. Voláme ho Ball of Shame (prvý ročník sa volal The Velvet Ball a druhý The Hunting Ball od tretieho ročníka si držíme názov Ball of Shame). V roku 2023 chceme zorganizovať 2 bály v Bratislave:

22.04. 2023 – Tepláreň Kiki ball v Pálffyho Paláci na Zámockej ulici

september 2023 – Ball of Shame 

Čo sa týka bálov v našom okolí, nájdete ich v Prahe, Viedni, Budapešti aj Varšave. V Európe sa konajú pravidelne v každom hlavnom meste. Ak vás zaujíma viac, pre dianie na lokálnej scéne sledujte instagram @ballroomsceneczsk .